Zastępcy Notarialni

W ostatnim czasie w naszej Kancelarii przybył nowy zastępca notarialny, Pani Olga Małecka, która zdała pozytywnie egzamin notarialny.

Obecnie w Kancelarii pracuje czterech zastępców:

Katarzyna Łabędzka, Anna Rymdejko, Olga Małecka i Piotr Żywiec.

Kontakt z zastępcami poprzez recepcję Kancelarii 

O kancelarii

KANCELARIA NOTARIALNA założona została w roku 1990 i jest jedną z pierwszych prywatnych kancelarii działających w Polsce.

Od początku istnienia kancelaria uczestniczyła w przemianach własnościowych w kraju obsługując Ministerstwo Skarbu Państwa (i jego poprzednika) przy prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, banków, dokonując czynności notarialnych niezbędnych do wprowadzania spółek do publicznego obrotu, prowadząc obsługę gmin i dzielnic warszawskich oraz okolicznych przy czynnościach związanych z mieniem komunalnym. Kancelaria prowadzi usługi notarialne dla osób prawnych, osób fizycznych, w tym przedsiębiorców w pełnych zakresie ich działalności gospodarczej, w szczególności z zakresu prawa spółek, obrotu nieruchomościami, prawa bankowego, prawa spadkowego, umów deweloperskich oraz przy tworzeniu wszelkich zabezpieczeń prawnych, w tym oświadczeń o poddaniu egzekucji.

Przez 32 lata działalności kancelaria wykształciła kilkudziesięciu notariuszy, którzy prowadzą własne kancelarie i działają czynnie w samorządzie notarialnym. Obecnie kancelaria prowadzona jest w formie spółki cywilnej przez pięciu notariuszy - Roberta Błaszczaka, Rafała Gąsiewskiego, Michała Błaszczaka, Monikę Fyk i Tomasza Mertę. Zatrudnionych jest trzech zastępców notarialnych, dwóch aplikantów notarialnyh oraz trzech asystentów Notariuszy. Sekretariat oraz biuro Kancelarii obsługiwane są przez sześciu doświadczonych pracowników, z których dwie osoby pracują od powstania kancelarii.

Kancelaria znajduje się w Warszawie, w Śródmieściu północnym, przy Placu Bankowym 1, zajmując III piętro historycznej kamienicy dawniej mieszczącej „Hotel Saski” z wejściem z Placu Bankowego oraz ulicy Marszałkowskiej. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:30, z możliwością umawiania klientów w porach późniejszych oraz w sobotę. Korzystamy ze stałej obsługi firmy informatycznej, firm kurierskich oraz tłumaczy przysięgłych w celu obsługi klientów obcojęzycznych.

Robert Błaszczak

Notariusz Robert Błaszczak ukończył Wydział Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie w 1993 roku. W roku 1993 rozpoczął aplikację notarialną, a następnie w latach 1994-1997 był aplikantem notarialnym w Izbie Notarialnej w Warszawie, pracując w kancelarii notarialnej Notariusza Pawła Błaszczaka. W latach 1997-2000 był asesorem w tutejszej Kancelarii, a od 2000 roku jest notariuszem prowadzącym kancelarię w formie spółki cywilnej z Notariuszem Pawłem Błaszczakiem, do której to spółki w następnych latach dołączyli Notariusze Rafał Gąsiewski, Michał Błaszczak i Monika Fyk. Notariusz Robert Błaszczak jest członkiem Polskiej Rady Biznesu, członkiem Komisji Ligi przy Ekstraklasie SA. oraz członkiem Rady Nadzorczej Legii Warszawa Sekcji Koszykówki SA. Wolny czas spędza na nartach, rowerze i polu golfowym.

Rafał Gąsiewski

Notariusz Rafał Gąsiewski ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2003 roku. W roku 2004 rozpoczął aplikację notarialną w Izbie Notarialnej w Warszawie, a następnie w latach 2004-2007 był aplikantem notarialnym w Izbie Notarialnej w Warszawie, pracując w kancelarii notarialnej Notariuszy: Pawła Błaszczaka i Roberta Błaszczaka. W latach 2007-2010 był asesorem notarialnym w tutejszej Kancelarii, a od 01 marca 2010 roku jest notariuszem prowadzącym kancelarię w formie spółki cywilnej z Notariuszami: Pawłem Błaszczakiem, Robertem Błaszczakiem, Michałem Błaszczakiem i Moniką Fyk.

Michał Błaszczak

Notariusz Michał Błaszczak ukończył Wydział Prawa i Administracji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie w 2005 roku. W roku 2007 rozpoczął aplikację notarialną w Izbie Notarialnej w Warszawie, a następnie w latach 2007-2011 był aplikantem notarialnym w Izbie Notarialnej w Warszawie, pracując w kancelarii notarialnej Notariusza Pawła Błaszczaka i Notariusza Roberta Błaszczaka. W latach 2011-2014 był asesorem w tutejszej Kancelarii, a od 2014 roku jest notariuszem prowadzącym Kancelarię w formie spółki cywilnej z Notariuszami: Pawłem Błaszczakiem, Robertem Błaszczakiem, Rafałem Gąsiewskim i Moniką Fyk.

Monika Fyk

Notariusz Monika Fyk ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim w 2007 roku. W roku 2010 rozpoczęła aplikację notarialną w Izbie Notarialnej w Warszawie, pracując w kancelarii notarialnej Notariuszy Pawła Błaszczaka, Roberta Błaszczaka, Rafała Gąsiewskiego i Michała Błaszczaka. W latach 2013-2016 była zastępcą notarialnym w tutejszej Kancelarii, a od 2017 roku jest notariuszem prowadzącym kancelarię w formie spółki cywilnej z Notariuszami Pawłem Błaszczakiem, Robertem Błaszczakiem, Rafałem Gąsiewskim i Michałem Błaszczakiem. Wolny czas spędza podróżując, uwielbia gotować, jej pasją jest teatr i opera.

Paweł Błaszczak

Brak treści

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.